Yhteystiedot

MESSUPAIKKA:
Kokkolan Urheilutalo
Vapaudentie 1
67100 Kokkola

Katso ajo-ohjeet>>>

MESSUJÄRJESTÄJÄ:
Suomen Messupromoottorit Oy
Rakenna-Sisusta-Asu -messut
www.messu.com

MYYNTI:
Toimitusjohtaja/Näyttelypäällikkö
Reijo Alakoski
puh. 0500 684 939
reijo.alakoski@messu.com

Leena Korhonen
puh. 040 778 1563
leena.maria.korhonen@saunalahti.fi

NÄYTTEILLEASETTAJAPALVELUT JA TEKNISET JÄRJESTELYT/
ASIAKASKUTSU- JA NÄYTTEILLEASETTAJAKORTIT
Koordinaattori Helena Nyman
puh. 040 729 1563
helena.nyman@messu.com

MESSURAKENTAJA:
Taikalyhty Oy
Sörnäisten rantatie 33 D, 4.krs
00500 Helsinki
www.taikalyhty.fi
taikalyhty@taikalyhty.fi
http://taikalyhty.fi/vuokraamo/

Vuokrakalusteet, osastosuunnittelu
Reijo Kantola
puh. 0400 437 909
reijo.kantola@taikalyhty.fi
Ville Kantola
puh. 040 527 1841
ville@taikalyhty.fi